2016. július 22., péntek

Spiders/Pókok

Sziasztok! Eszti vagyok. 
A tegnapi nap folyamán ki mentem a kertbe és nem tudtam hogy mi újat fotózzak. Hosszas nézelődés után arra jutottam, hogy félelmem ellenére, én most pókokat fogok fényképezni, hiszen nem is gondoltam hogy ennyit találok belőlük. Sokat próbálkoztam, de nem sok kép sikerült jól, mivel csak egy bizonyos távolságból mertem ügyeskedni. Most kiválasztottam a szerintem legszebbeket és remélem, hogy tetszeni fog nektek!:)




2016. július 21., csütörtök

Állatkák

Sziasztok! Eszti vagyok.
Ezennel az állatainkról láthattok majd képeket, hiszen sokszor fényképezem őket is:) Remélem tetszeni fognak!

 Ő itt Lucifer.:)

 Ő Pufi.
 Ő pedig Dzsudzsi.:))

2016. július 20., szerda

Kert

Hello! Eszti vagyok.
Azért hoztam létre a blogot, hogy megoszthassam a képeimet. A következő fotókon a kertünkben lévő növényvilágról lesz szó. Remélem tetszeni fog!:))