Sziasztok! Eszti vagyok.
A tegnapi nap folyamán ki mentem a kertbe és nem tudtam hogy mi újat fotózzak. Hosszas nézelődés után arra jutottam, hogy félelmem ellenére, én most pókokat fogok fényképezni, hiszen nem is gondoltam hogy ennyit találok belőlük. Sokat próbálkoztam, de nem sok kép sikerült jól, mivel csak egy bizonyos távolságból mertem ügyeskedni. Most kiválasztottam a szerintem legszebbeket és remélem, hogy tetszeni fog nektek!:)